štvrtok, júla 20, 2006

Idem vegetit

Toto je moje predposledné leto. Predposledné s nálepkou prázdninové. Inu tabľka s heslom "v živote sa ešte napracujem", ktorou sa pyšním rok čo rok, sa pomaly stáva reliktom a začínam mať seriózny strach z monotónnosti pracovného pomeru. Blíži sa blíži. Korunu tomu nasadzuje aj fakt, že čím dlhšie som na škole, tým viac ma to nebaví a ak sa mi podarí skončit, tak si môžem s ešte stále lukrativnym titulom akurát vytrieť riť. Preto plánujem užívať.

Včera som sa vrátil so splavu a okrem opice a špinavo-hnedého povlaku na tele, som si dotiahol aj jedno veľké ponaučenie: "Hron sa nepije!" Vidieť 20-ty krát grucajúcu barbie o 9-tej ráno je ešte celkom prča, ale vidieť o dve hoďky neskôr vytrasenú, dehydrovanú trosku, bledú ako piškóta je na jednotku, dvojku, plný direkt do nemocnice. Len, aby ma nestopli fizli! Nestopli a setričky boli milé. A nemali latexové oblečky s červeným krížom medzi semaformi. Dobre bolo.

Zajtra idem do Čiech na jeden filmový fest chlastať. Viruálne alteregá schovávajúce sa za ikonky z netu, sa na dva večery zhmotnia na mojich kamarátov, tak som zvedavý. Berem plavky a opalovací krém ... do kina.

A potom? Budem sa túlať. Niekde kde nieje telefón, internet, televízia. Niekde kde plynie čas ináč, pomaly a ja budem mať kopec času pre seba. Uvidím na čo prídem, ale určite sa podelím ...niekdey koncom septembra ...sa vrátim.

4 Comments:

At 8:37 AM, Anonymous Anonymný said...

Armin, tak si to uži..
ale sám ?? ..nedávno si sa tu vznášal, konečne jeden šťastný ..

 
At 10:09 AM, Anonymous Anonymný said...

armin, tak dlho bez teba??????????????

 
At 10:15 AM, Blogger Terra said...

armin, chlape, si ma vuooobec nepotesil. najskor tym, ze dnes vyrazame na hron a potom, ze az v septembri??

 
At 1:48 PM, Blogger Pecosita said...

uz je september.

 

Zverejnenie komentára

<< Home